Seznam článků, které nesmí být ztraceny

Z deníku 

Ty chceš kafe? Smůla, holka! 
Miluji kávu. Nemusím ji pít každý den, ale platí, že jakmile po ní zatoužím, není vůbec jednoduché nějakou dostat. Nevěříte? Čtěte.

Klučičí doupě aneb Jestli nemáš rád nepořádek, zůstaň na chodbě
Článek popisující mé hrůzostrašné zážitky z bytu tří kluků. Slovo hrůzostrašné užívám samozřejmě s nadsázkou, i když je někdy hodně těžké jejich nepořádek snést.

Kariéra v Praze
Mám to spočítané, od léta budu Pražačka, jestli se nic nepokazí. Jelikož stěhování vyžaduje hledání nové práce, sepsala jsem pár nápadů, v čem bych se mohla angažovat. Článek podán s mým typickým humorem.

,,Tak to dopadá, když venkovan navšítíví Prahu!" ,,Jsi blbá." Jednoho krásného říjnového dne jsem si chtěla v Praze zaběhat, ale nedopadlo to tak, jak jsem chtěla. Ačkoliv bych podobné dopoledne nechtěla zažít znovu, vzpomínám na něho s úsměvem. Kromě mě pobavil celé mé okolí a pár čtenářů.

Vzpomínky na 27. září 2010. Je všeobecně známo, že první líbání není žádná romantika. To moje nebylo žádná výjimka.

Jako studentka pedagogické fakulty jsem strávila dva dny ve školní lavici a sledovala učitelky. Chvály na článek mi chodily i na FB, tudíž si zaslouží být v tomto seznamu.

Slyšela jsem, že prý je jednoduché najít si ve městě brigádu. Dovolte, abych se zasmála: Ha, ha, ha.Názory

Prostě po mě nechtějte vyřizovat cokoliv po telefonu! Je to pro mne peklo!

A já k němu patřím, proto jsem sepsala introvertovské podivnosti.

Osobně tento článek nepovažuji za příliš povedený, popisuje však velký problém, který se netýká jen mne. Proto je stále hojně navštěvován a komentován. 


Další články

Pozor, jsem šílená sběratelka turistických známek
Článek věnovaný mé největší sbírce.

Pomoc, je mi špatně - tipy pro emetofobiky
Emetofobie je panický strach ze zvracení. Trpím ji už nějaký pátek, proto mám i dost zkušeností. Sepsala jsem je do článku, abych mohla pomoc ostatním.

Čaj, čaj, čaj! 
Prostě miluji čaje. A basta.

K inspiraci na článek může stačit i jedna blbá tyč.

Život je jedno velké čekání! Na co všechno čekáme? Jak takové čekání může vypadat? Žádné komentáře:

Okomentovat

Vítám všechny komentáře. :) Chtěla bych poprosit autory z anonymních účtů, aby alespoň na konec komentáře napsali svou přezdívku, ať vím, s kým mám čest. Děkuji za pochopení.